Įspėjimas dėl šiukšlinimo

Nebūkime abejingi gamtai. Pastebėjus šiukšlintojus jei yra galimybė užfiksuokite ir informuokite sodininkų bendrijos valdyba  nurodytais kontaktais.

2016 m.balandžio – birželio mėnesiais buvo įdėta daug pastangų mūsų bendrijos teritorijos ir jos apylinkių sutvarkymui.

Pradėta nuo šiukšlių surinkimo aplink tvenkinį, kurį ne vienerius metus teršė žvejai ir poilsiautojai.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, Miesto ūkio ir transporto departamento, Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyrius organizavo nelegalaus savartyno, esančio Ąžuolijos parke, sutvarkymą, įpareigodama UAB „Stebulė“ surinkti ir išvežti savavališkai kaupiamas šiukšles. Mums pagelbėjusioms įstaigoms parašytas padėkos raštas.

Kitas šiukšlynas, esantis prie įvažiavimo į mūsų bendrijos teritoriją, buvo sutvarkytas bendrijos narių talkos metu – surinktas ne vienas maišas šiukšlių, išvežta apie 20 padangų.

Dabar visi turime palaikyti tvarką, stebėti, kad nebūtų šiukšlinama. Sodininkai privalo rūpintis gamtos apsauga, kaip tai numato Bendrijos vidaus tvarkos taisyklės.

Įvairias stabiagabaritines, statybos – remonto atliekas galite nugabenti į artimiausią stambiagabaritinių atliekų priėmimo aikštelę, adresu Pramonės 209S, Vilnius. Asmens dokumentą pateikę Vilniaus miesto gyventojai čia gali NEMOKAMAI priduoti: stiklą, plastiką, popierių, kartoną, metalus,  statybos-remonto atliekas (iki 300 kg), buitinę techniką, baldus, santechniką, kompiuterius, naudotas lengvųjų automobilių padangas (4 vnt.) Detalesnę informaciją rasite čia   – http://aplinka.vilnius.lt/lt/index.php/aplinkos-kokybe/atliekos/kur-deti-ivairias-surusiuotas-atliekas/

siuksles1

 

siuksles2