SUSIMASTYKIME KIEKVIENAS !!! Ar leisime saviems toliau laužyti kelius ir tylėsime?

Kreipiuosi į visus bendrijos “ Mozaika “ savininkus ir ypač į tuos kurie vykdo statybas.

Atlydžio metu ir šaltuoju periodu nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 30 d. sunkiasvorėms transporto priemonėmis draudžiama važiuoti į bendrijos teritoriją, išskyrus bendriją aptarnaujantį specialųjį transportą.

Kreipiuosi į kiekvieną. Ar toliau tyliai žiūrėsime ir nieko nesakysime tiems kas per atlydį sunkiasvorėmis mašinomis vežama statybinės ar kitokias medžiagas, taip laužydami mūsų visų infrastruktūrą. Šiandien ryte važiuodamas Tėviškės g. pamačiau nesenai pravažiavusios sunkiasvorės transporto priemonės provėžas ir išlaužytą 20 metrų kelio atkarpą. Skylimo plotis siekia plotis siekia 0,5-1,5 m. kelio pločio –  ilgis apie 20 m. Jei taip toliau tai po metų aplamai iš kelio nieko neliks.

Sutvarkyti visas išlaužytas atkarpas gali kainuoti tūkstančius  eurų mūsų visų pinigų. Reiks papildomai rinkti pinigus, kad atstatyti tai ką padarė nesąžiningi mūsų bendrijos sklypų savininkai.

Yra dar vienas variantas  nieko nedaryti ir tylėti laukiant kol kelias virs duobėmis.

Kokį variantą renkatės jūs?

Tikimės supratingumo. Jei pastebėjote sunkiasvores transporto priemones atlydžio metu išeikite pasikalbėti kodėl taip daroma arba nufotografuokite. Visą surinktą informacija siuskite valdyba@sbmozaika.lt