DĖMESIO!!! Dėl eismo bendrijos vidiniuose keliuose pavasarį

Primenu atšilus orams ypač kovo mėnesį, vidinių kelių danga tapo netvirta ypač tose vietose kur nėra paklota asfalto,nėra užpilta asfalto atsijų ar danga yra netvirta. Važinėjant tokiais netvirtais keliais vežamas purvas ant jau sutvarkytų kelių po metų kitų vėl skendėsime purve ir skendėsime dulkėse. Truputėli palaukime kol pradžius.

Dėl sunkiasvorio transporto priminsiu SB „Mozaikos“ vidaus taisykles:
Punktai:
21. Draudžiama važinėti Bendrijos keliais ir gatvėmis sunkiasvorėmis transporto priemonėmis be Bendrijos pirmininko leidimo.
22. Pavasarį ir rudenį, kai keliai įmirkę, įvažiuoti į Bendrijos teritoriją sunkvežimiais, traktoriais ar kita sunkiąja technika, kurių bendra masė viršija 3.5 tonas – griežtai draudžiama.
23. Už Bendrijos kelių, tvoros, kitų bendrojo naudojimo objektų sugadinimą ar sodininkų privatiems sklypams padarytą žalą atsako sklypo, į kurį važiavo transporto priemonė, savininkas. Padarius žalą Bendrijai, ji atlyginama pagal Bendrijos pateiktą sąskaitą arba susitariama su Bendrijos valdyba dėl žalos atlyginimo (sužaloto turto atstatymo sąlygų). Žalos sodininkui atlyginimo klausimai sprendžiami bendru šalių susitarimu.

Saugokite savo kelius.
Ačiū už supratingumą.