Ką atneš 2019 metai SB „Mozaikai“

2018m. buvo metai neįtikėtinai puikus SB „Mozaikai“ visomis prasmėmis:

Infrastruktūra :

Baigti du infrastruktūros gerinimo projektai. Asfaltuota Retkonių g. atkarpa, įrengti pėsčiųjų takai, apšvietimas. Šiai dienai turime pilnai asfaltuotą kelią iki pat SB „Mozaika“ prieš 4 metus net buvo sunku svajoti apie tai ką dabar turime. Kitas projektas dujofikuota SB „Mozaika“. Šiuo metu turime apie 15 dujų vartotojų. Kiekvienas norintis gali prisijungti prie dujotiekio, patogiai ir švariai šildytis namus.

Per 2018 m. išduotos 5 pažymos sklypus parduodantiems sodininkams. Kiekvienais metais gerindami infrastruktūra tampame patrauklia vieta ne tik sodininkams, bet ir norintiems čia gyventi.

Bendruomenė :

Iš 2% paramos skirtų bendrijai buvo nupirkti vaikų žaidimo aikštelės įranga ir danga, aikštelė įrengta sodininkų rankomis. Ši vietą tapo traukos centras ne tik vaikams bet ir bendruomenei. Nuo kitų metų renginiai ir sodininkų susirinkimai bus organizuojami prie vaikų žaidimo aikštelės.

Talkos :

Buvo organizuotos 5 talkos, kurių metu buvo tvarkomas vidinis kelias, sudegintos šakos, šienaujamos pakelės, renkamos šiukšlės, sumontuota vaikų žaidimo aikštelė, visoje Tėviškės gatvėje sumontuoti signaliniai stulpeliai, pastatytos smėlio-druskos dėžės. Darbų tikrai atliktą daug. Tik sodininkų geros valios dėka, norų keistis ir kurti sau mielą aplinką sutaupyta tikrai nemaža pinigų suma, kurią galėsime panaudoti kitiems projektams. Ačiū jums.


Finansai :

Bendrijos finansinė situacija puiki. Neturime skolų, tačiau turime skolininkų. Kiekvieną mėnesį sodininkai informuojami apie mokėjimus skelbimų lentose ir internetinėje portale. Dideles skolas turintys informuojami el. paštu, telefonu ar laiškais.  Visus kviečiu įstoti į neskolingų bendrijai klubą

Bendrai:

Neprižiūrimų sklypų mažėją, visi pradedame suprasti, kad sodus reikia prižiūrėti, o kam tai prievolė tai yra puiki galimybė pagalvoti apie pardavimą.

 

2019 metai :

Ateinantys metai bus labai įtempti veiklos ir finansinių aspektu. Bus asfaltuojama Ivaniškių sodų gatvė (1100m) . Projektas ypač sudėtingas ir derinimo klausimais su Vilniaus miesto savivaldybę ir pareikalausiantys labai didelių finansinių išteklių. Projekto galutinai nesuderinus su miesto savivaldybę neturine tikslios sąmatos. Esame suplanavę Ivaniškių g. asfaltavimui skirti apie 70.000 EUR. Bus parduotos bendrijos turimos akcijos kurių vertė per paskutinius 3 mėn. nukrito apie 4000 EUR, bus panaudotos nario mokesčio surinktos įmokos ir šiuo metu renkame nustatytą tikslinį Ivaniškių g. asfaltavimo mokestį po 260 EUR nuo sklypo mokant nuo 2018-06-01 iki 2019-06-30 13 mėn. po 20 EUR. Šiai dienai (2018-12-20) yra surinkta 14.050 EUR (38%) planuojamos surinkti tikslinio mokesčio. Tikslinio Ivaniškių g. asfaltavimo mokesčio sodininkų skolą šiai dienai jau sudaro apie 7.000 EUR. Tad visus raginu laiku mokėti ir susiplanuoti savo finansus taip kad 2019-07-01d. būtumėte pilnai atsiskaitę už kelio asfaltavimą. Tik nuo mūsų priklauso projekto SĖKMĖ.

Kiti metai bus rinkiminiai bus renkama nauja vadyba ir pirmininkas. Visus tikrai kviečiu dalyvauti ir išreikšti savo nuomonę.

Valdyba kitais metais siūlys sodų bendrijos įstatytų pakeitimus susijusius su buveinės adresu ir susirinkimo organizavimo tvarką, sumažinant bendrijos išlaidas skelbimams respublikinei spaudai.

Kitais metais gerinant sodininkų poilsį planuojama įrengti prieplauka/ lieptelis  prie didžiojo tvenkinio iš 2% paramos (2018m. paaukota 1238 EUR).

Kaip ir kiekvienais metais bus organizuojamos talkos, kurių metu bus šienuojamos pakelės, genimi krūmynai, renkamos šiukšlės, tvarkomi keliai ir tvenkinys.

Kitąmet planuojame ir kasmetinius jau pasidariusius tradicija renginius, kuriuos tikrai šauniai organizuoja Ala

AČIŪ VALDYBAI UŽ PALAIKYMĄ IR DIDELIUS ATLIKTUS DARBUS

Gražių, jaukių Kalėdų ir gerų Naujųjų 2019 metų ir lauksiu visų rinkiminiame susirinkime pavasarį.

Su pagarba pirmininkas Dainoras

 


Retkonių g.