Mieli mokinukai, jų tėveliai ir mokytojai,
Sveikiname Jus visus su rudens pradžia ir naujais mokslo metais.
Ačiū už gražią ir linksmą vasarą, praleistą kartu – jūs patys geriausi, linksmiausi, aktyviausi, žingeidžiausi 🙂 .
Linkime naujų iššūkių, daug vertingų žinių ir gerų pažymių. Kad kitos vasaros laukimas Jums neprailgtų 🙂
