Su rugsėjo 1-ąja!

Mieli mokinukai, jų tėveliai ir mokytojai,

Sveikiname Jus visus su rudens pradžia ir naujais mokslo metais.

Ačiū už gražią ir linksmą vasarą, praleistą kartu – jūs patys geriausi, linksmiausi, aktyviausi, žingeidžiausi 🙂 .

Linkime naujų iššūkių, daug vertingų žinių ir gerų pažymių. Kad kitos vasaros laukimas Jums neprailgtų 🙂

Vaikai