MOKSLEIVIŲ VASAROS UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS (koreguota 2017.07.03)

Šioje žinutėje pastoviai bus atnaujinama informacija apie užsiėmimus moksleiviams. Kol kas pateikiame birželio mėnesio grafiką. Birželio mėnesio pabaigoje papildysime liepos mėnesio grafiku ir t.t.

Kaip ir buvo žadėta, penktadieniais renkamės žiūrėti kokį nors kiną (preliminarus repertuaras jau parinktas, bet galite pateikti ir savo pageidavimus). Po kino visus vaikus palydėsime iki namų.

Kiti renginiai nurodytą dieną tikrai vyks, tačiau priklausomai nuo oro sąlygų užsiėmimo tema gali keistis. Bet kokiu atveju liūdna nebus!

GRAFIKAS

Birželio 16d. (penktadienis), 19 val. kinas;

Birželio 23d. (penktadienis) – birželio 24d. (šeštadienis) , Renkamės penktadienį, 17 valandą. Berniukai užsiims šaudynėmis, mergaitės keps pyragą. 19 val. kinas. Po kino, jei leis oro sąlygos, statysime palapinių miestelį, su mintimi jose nakvoti. Kepsime dešreles. Berniukai kals inkilus, mergaitės darys neįprastus piešinius. Ryte užbaigsime visus nebaigtus darbelius ir prisigalvosime begalę kitų 🙂 ;

Birželio 30d. (penktadienis) , 19 val. kinas.

LIEPOS MĖNESIO UŽSIĖMIMAI

Kadangi vaikams penktadieninės filmų peržiūros patiko, juos žiūrėsime ir toliau tuo pačiu metu. Beje, kažkurį penktadienį, jei nelis, pakartosime nakvynę palapinėse.

Kitų užsiėmimų – žaidimų grafikas (konkrečios veiklos priklausys nuo oro sąlygų):

Liepos 7d. (penktadienis);

Liepos 15d. (šeštadienis) – išvažiuojamasis vasarą gimusiųjų gimtadienis (SKY parkas);

Liepos 22d. (šeštadienis);

Liepos 28d. (penktadienis).

Kas norite prisijungti prie mūsų šaunios komandos – rašykite valdyba@sbmozaika.lt ar skambinkite telefonu 861677723.

Manote, kad Jūsų vaikui bus nedrąsu prisijungti? Praneškite. Ateisime su vaikais, pakalbinsime, susidraugausime – draugų ir veiklos niekada nebūna per daug 🙂 .

Pastovūs dalyviai ir jų tėvai apie grafiko atnaujinimus bus informuojami SMS žinute.

Į šeštadieninius renginius gali jungtis ne tik moksleiviai, bet ir mažieji su tėveliais. Visi esate laukiami.

Iniciatyvinė grupė